Na-Blogu.pl > Dom i ogród > Kołdry puchowe Paradies zapewnią Ci komfort i spokojny sen

Kołdry puchowe Paradies zapewnią Ci komfort i spokojny sen

Kołdry puchowe Paradies zapewnią Ci komfort i spokojny sen

Nie od dziś wiadomo, że wygodny sen to zdrowy sen. Wiele zależy od materaca w łóżku, ale to kołdra decyduje, czy będzie nam wystarczająco ciepło, czy też się nie przegrzejemy podczas snu. Co wyróżnia kołdry puchowe Paradies?

Kołdry puchowe – dlaczego są tak korzystne?

Kołdry puchowe doceniane są od pokoleń. Spały pod nimi nasze babcie, dziadkowie, a także ich rodzice i wcześniejsze pokolenia. Największa ich zaleta to niezastąpione właściwości termoizolacyjne. Zapewniają odpowiednie ciepło o każdej porze roku. Wypełnienie w kołdrach puchowych idealnie pochłania wilgoć. Niezwykła miękkość naturalnego wypełnienia oraz miękkość i delikatność materiałów zapewnia zdrowy i komfortowy sen.

Idealna zalecana temperatura w sypialni dla maksymalnych korzyści ze snu to 18-20 stopni. Nie powinno dopuszczać się do odstępstw, gdyż może pogorszyć się jakość naszego snu, zwłaszcza jeśli będziemy spali w zbyt ciepłym pomieszczeniu. Warto jednak wiedzieć, że kołdra puchowa potrafi odpowiednio wyregulować ciepło, zapewniają optymalne warunki dla naszego ciała.

Kołdry puchowe Paradies

Firma Paradies jest znana na całym świecie z wyjątkowej jakości, jaką oferuje w swoich produktach. Wysoka jakość zapewniana podczas pozysiwania puchu, a także materiałów użytych do wykonania kołder, wciąż zyskuje uznanie klientów, zwłaszcza ceniących sobie komfort i zdrowy sen. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kołdry puchowe z najwyższej jakości puchu gęsiego. Wysokogatunkowy puch w luksusowych kołdrach puchowych Paradies jest bardzo lekki i sprężysty.

Kołdry puchowe Paradies to bogata oferta zapewniająca możliwość indywidualnego dopasowania rodzaju kołdry do potrzeb, temperatury w sypialni i preferencji użytkownika. Możemy wybrać kołdrę letnią, zimową, bądź też do użytku przez cały rok. Grubość kołdry charakteryzują określenia light, medium, warm, czyli lekka, średnia, ciepła. Także wypełnienie kołder można dopasować. W kołdrach Platinum znajdziemy 100% puchu gęsiego. Kołdry z serii Silverline zawierają 90% puchu gęsiego. Zawartość 70% puchu gęsiego dotyczy z kolei kołder Paradies Classic.

Puch zawarty w wypełnieniu kołder puchowych Paradies dzięki systemowi Paradies SuperClean wyróżnia się maksymalną czystością. Kołdry puchowe Paradies posiadają kasetonową konstrukcję, która zapobiega przemieszczaniu się puchu wewnątrz kołdry.

Poszycie kołder puchowych Paradies jest wyjątkowo delikatne, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Firma Paradies ma w swojej ofercie kołdry puchoszczelnego batystu bawełnianego. Dla miłośników ekologicznych rozwiązań stworzono kołdry z nowoczesnych tkanin pochodzenia botanicznego. Tencel to włókno pochodzące z celulozy drewna bukowego. Jest ono bardzo mocne, a przy tym niezwykle delikatne w dotyku, świetnie chłonie wilgoć i ma właściwości antybakteryjne. Dla osób wymagających dostępne są kołdry puchowe z jedwabiem naturalnym. Wypełnienie pokryte 100% jedwabiem sprawia, że kołdra puchowa Paradies zapewnia maksymalną delikatność, a przy tym w ogóle nie szeleści.

Kołdry tego producenta dostępne są w pełnej gamie rozmiarowej. Znajdziemy zarówno mniejsze kołdry, zapewniające komfort jednej osobie, jak i większe rodzinne kołdry.

Inspiracja: diuna24.pl – poduszki puchowe

Podobne Artykuły

Comment