Na-Blogu.pl > Dzieci i ciąża > Maksimum bezpieczeństwa, czyli prezerwatywy Durex

Maksimum bezpieczeństwa, czyli prezerwatywy Durex

prezerwatywy plemnikobójcze

Edukacja seksualna staje się coraz powszechniejszym tematem i to właśnie dzięki niej dowiadujemy się, że samo zabezpieczenie przed ciążą nie jest najważniejsze. Należy zwracać również uwagę na możliwość zarażenia się chorobą weneryczną, a przed taką sytuacją chronią wyłącznie prezerwatywy. Prezerwatywy Durex to bezpieczne, a zarazem wygodne rozwiązanie, które może przynieść sporo dodatkowych doznań.

Najlepsza ochrona przed niechcianą ciążą

Wiele młodych osób ciągle uważa, że stosunek przerywany może uchronić przed niechcianą ciążą. Nic bardziej mylnego! Podejmując decyzję o współżyciu, należy również pamiętać o zabezpieczeniach, a najbardziej dostępne są właśnie prezerwatywy. Prezerwatywy Durex plemnikobójcze dodatkowo zwiększają ochronę, są grubsze, a zarazem są pokryte większą ilością lubrykantu. Z kolei Durex Extra Safe to idealny wybór na pierwszy stosunek seksualny, ponieważ są proste w aplikacji, a podwyższony poziom bezpieczeństwa może sprawić, że będziemy spokojniejsi.

Prezerwatywy nie muszą obniżać jakości stosunku

Niektórzy mężczyźni zarzekają się, że nigdy nie będą uprawiali seksu w prezerwatywie ze względu na słabsze odczucia. Durex dba o to, aby tworzyć prezerwatywy, które maksymalnie zbliżą do siebie partnerów i będą komfortowe w użytkowaniu. Takie właśnie są Durex Real Feel – wykonane z nielatekstowego materiału, niezwykle miękkie, dające uczucie maksymalnego zbliżenia. Sprawdzą się w szczególności u osób, które mają alergię na lateks.

Niezwykle dobrym wyborem są również Durex Invisible, które jak sama nazwa wskazuje, mają być tak cienkie, że praktycznie niezauważalne. Ich grubość nie jest standardowa, jednak nie wpływa to negatywnie na bezpieczeństwo stosunku. Co więcej, podobnie jak Durex Real Feel mają dawać wrażenie stosunku bez prezerwatywy, więc są gładkie i pokryte dodatkową ilością lubrykantu, aby zapewnić partnerom największe poczucie bliskości.

Durex Elite to kolejne ultracienkie prezerwatywy, mające służyć lepszej wrażliwości seksualnej. Kształt Easy – On ułatwia aplikację, a lubrykant zwiększa poślizg i gładkość, dzięki czemu początek stosunku jest łatwiejszy i przyjemniejszy, szczególnie dla partnerki. Możesz od nich oczekiwać takiego samego poziomu zabezpieczenia, jak od innych prezerwatyw marki Durex.

Durex, czyli dbałość o klienta 

Prezerwatywy Durex nie są tak polecane bez powodu. Są one przede wszystkim niezawodne, gdyż stale poddawane są licznym testom, które mają uchronić użytkowników przed ewentualnymi wadami produktu. Prezerwatywy są testowane elektronicznie, ale niektóre partie przechodzą bardzo rygorystyczne badania – jeśli test wyjdzie negatywnie, cała partia zostaje wycofywana ze sprzedaży. Produkty marki Durex przechodzą test powietrza i wody – są nadmuchiwane oraz napełniane wodą, aby sprawdzić odporność na pękanie oraz poziom przepuszczalności płynów.

Warto mieć na uwadze, że na skuteczność zabezpieczenia wpływa prawidłowe stosowanie. Często wina leży po naszej stronie – nieprawidłowe zakładanie prezerwatywy, użycie przeterminowanego produktu czy też połączenie kondoma z lubrykantem na bazie olejów, które negatywnie wpływają na wytrzymałość zabezpieczenia. Ceny prezerwatyw są bardzo zróżnicowane, ale nie bez powodu – Durex stosuje najwyższej jakości materiały oraz przeprowadza masowe testy, które wymagają sporych nakładów finansowych. Na niektórych produktach po prostu nie warto oszczędzać, aby nie spotkać się z rozczarowaniem.

Podobne Artykuły

Comment