Na-Blogu.pl > Life Style > Catering na studniówkę – na co zwrócić uwagę?

Catering na studniówkę – na co zwrócić uwagę?

catering na studniowke

Studniówka to zdecydowanie wyczekiwana impreza wśród maturzystów. Ma na celu zwieńczenie całego okresu nauki w szkole średniej i symbolizuje przejście młodego człowieka przez próg dorosłości. W tego typu wydarzeniach bardzo ważna jest oprawa oraz jakość serwowanego jedzenia. Na co zwrócić uwagę, wybierając catering na studniówkę, aby zachwycić gości? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.

Organizacja studniówki na terenie szkoły 

Za organizację studniówki powinniśmy się zabrać ze sporym wyprzedzeniem. Wiele szkół organizuje ten event w tym samym czasie, więc jest on związany z rywalizacją o najlepszych usługodawców. Aby impreza była udana, potrzebujemy znaleźć odpowiednie miejsce, zająć się oprawą muzyczną, zamówić niezawodny catering oraz fotografa i kamerzystę, którzy uwiecznią całe wydarzenie.

Na powodzenie przyjęcia studniówkowego ogromny wpływ ma jego lokalizacja – musi być to miejsce dostosowane do preferencji młodych ludzi, możliwości finansowych, ale także znajdujące się w dogodnej lokalizacji. Z tych powodów studniówki często organizowane są na terenie szkoły – gdzie dodatkowym wyzwaniem dla organizatorów jest zadbanie o dekoracje, jedzenie i dostosowanie pomieszczeń do wydarzenia. W takiej sytuacji niezbędna będzie firma cateringowa, która zapewni pyszne jedzenie i będzie dysponować sprzętem, umożliwiającym podawanie dań w każdym miejscu, dzięki czemu organizatorzy nie muszą martwić się o całą infrastrukturę.

Co jest ważne przy organizacji cateringu na studniówce?

Jednym z ważnych aspektów organizacji cateringu na studniówce jest ilość dań i przystawek. Powinna być ona dostosowana do wielkości i czasu trwania wyprawianego przyjęcia. Zbyt duża ilość jedzenia spowoduje straty pieniężne, natomiast zbyt mała – niezadowolenie wśród gości. W usługach cateringowych niezwykle ważna jest także mobilność firmy oraz posiadany przez nią sprzęt. Catering oferowany na różnego rodzaju imprezach powinien stanowić ozdobę, pięknie prezentując się na stołach. Pamiętajmy, że dobra jakość oferowanej usługi ma ogromny wpływ na odbiór przyjęcia przez gości, a także na to, jak będą wspominać je przez wiele lat.

Gdzie zamówić catering na studniówkę w Warszawie?

W Warszawie mamy do wyboru wiele firm oferujących catering, natomiast ich oferty są bardzo zróżnicowane. Watro zwrócić uwagę na to, jakie menu proponują oraz jaki mają system pracy. Często niska cena idzie w parze z niską jakością usługi. Usługi cateringowe restauracji Villa Foksal to przede wszystkim bardzo bogata oferta, która zrobiła wrażenie na niejednej uroczystości. Dzięki dobrze zorganizowanej obsłudze, nietuzinkowemu menu, nowoczesnemu sprzętowi oraz wieloletniemu doświadczeniu, możemy być pewni, że wyprawiane przyjęcie studniówkowe będzie niezapomniane. Dobra firma cateringowa otwarta jest na wszystkie życzenia klienta, a taką właśnie jest Villa Foksal, która konsultuje menu z organizatorami. Bardzo ważne jest także wyposażenie firmy, które pozwala odciążyć osoby przygotowujące przyjęcie. Villa Foksal dysponuje swoimi nakryciami, talerzami, stołami, chłodniami oraz wszystkimi urządzeniami gastronomicznymi, które muszą znaleźć się na imprezie studniówkowej, co pozwoli na dogodne zaaranżowanie wybranej przestrzeni.

Podobne Artykuły

Comment