Na-Blogu.pl > Life Style > Sposób na rozrywkę w Zakopanem? Zajrzyj do galerii Krupówki 40

Sposób na rozrywkę w Zakopanem? Zajrzyj do galerii Krupówki 40

rozrywka w Zakopanem

Przejechałeś pół Polski, żeby spędzić urlop w Zakopanem? Zaplanowałeś wszystkie atrakcje, a na miejscu okazuje się, że pada deszcz? A może po długich wędrówkach po prostu szukasz innej formy rozrywki? Niezapomnianych wrażeń dostarczy Centrum Handlowe Krupówki 40!

Nowoczesne formy rozrywki dla każdego

Każdy lubi spędzać wolny czas na swój własny sposób. Dla jednych najlepszą formą rozrywki jest wspinaczka, górskie wędrówki czy wieczór z dobrą książką. Inni uwielbiają ekstremalne przeżycia, np. rollercoastery. Czasami ciężko jest dojść do porozumienia, dlatego galeria Krupówki 40 oferuje taką formę rozrywki, która z pewnością zachwyci każdego turystę.

Galeria Figur Stalowych

To wyjątkowe miejsce na mapie Zakopanego, które zachwyca turystów z całego świata. Niesamowite dzieła sztuki podziwiane są niczym figury woskowe w muzeum Madame Tussaud. Jest jedyną taką atrakcją turystyczną, gdzie można spotkać rzeźby inspirowane postaciami z bajek, filmów science fiction, polityków, gwiazdami świata muzyki, zwierzętami, a także rzeźbami inspirowanymi najdroższymi hitami motoryzacji. Co więcej, wszystkie rzeźby powstały z elementów pochodzących z recyklingu złomu stalowego. Galeria tworzy niepowtarzalne widowisko.

Be Happy Museum – sweet art & illusion museum

Be Happy Museum to jedna z najnowszych atrakcji w samym centrum Zakopanego. To miejsce dla każdego – dla miłośników social media jak i osób, które po prostu lubią spędzać czas w inny sposób, niż zazwyczaj. Doskonale bawią się tutaj dorośli, a także dzieci. To jedyne miejsce na mapie Zakopanego, w którym marzenia się spełniają a wyobraźnia zamienia się w słodkie i kolorowe doznania. Pierwsze skrzypce gra tutaj iluzja, która wprawia w osłupienie i rozbawia do łez. W muzeum znajdziesz dziesiątki scen do robienia niecodziennych zdjęć, basen z piankami Marshmallow, bananowa huśtawka, magiczny jednorożec i wiele wiele innych. To miejsce, które zapada w pamięci na długo, nie tylko przez setki wyjątkowych zdjęć! Jeśli planujesz wypad do Zakopanego z przyjaciółkami, Be Happy Museum to miejsce, które koniecznie musicie odwiedzić.

Game Planet

Kolejną propozycją na miłe spędzenie wspólnego czasu jest salon gier Game Planet. Został on wyposażony w gry zręcznościowe, symulatory oraz stoły do gry w bilard. To świetna rozrywka dla całej rodziny w Zakopanem. W salonie funkcjonuje system Redemption który polega na tym, że gry zręcznościowe wydają bilety, a ich ilość zależy od uzyskanego wyniku w grze. Następnie można je wymieniać na nagrody. To świetna forma rozrywki dla wszystkich osób, które uwielbiają nutę rywalizacji. Game Planet cieszy się dużą popularnością także jako forma rozrywki podczas wieczorów panieńskich/kawalerskich.

Stolica Tatr to wspaniałe, klimatyczne miejsce, które w każdym sezonie odwiedzane jest przez tysiące turystów. Przyciąga klimatem, śniegiem, malowniczym, górskim krajobrazem, a od niedawna także ciekawą formą niecodziennej rozrywki!

Podobne Artykuły

Comment