Na-Blogu.pl > Technologie > Najczęstsze usterki iPhone’a 7

Najczęstsze usterki iPhone’a 7

serwis iPhone Warszawa

Sprzęt elektroniczny ma to do siebie, że wraz z jego eksploatacją może dochodzić do usterek. Zasada ta dotyczy również iPhone’a 7. Telefony należą do najbardziej eksploatowanych urządzeń elektronicznych w naszym życiu, dlatego nie mogą dziwić ich uszkodzenia. Jakie są najczęstsze usterki w telefonach iPhone 7?

Jakie są wady fabryczne w modelach iPhone 7?

W telefonach iPhone 7 klienci mogą narzekać na kilka wad fabrycznych, które wychodzą na jaw w trakcie intensywnej eksploatacji sprzętu. Pierwszą z nich są problemy z układem dźwiękowym oraz z systemem głośnomówiącym. Klienci mogą słyszeć zniekształcony dźwięk, co może być niekomfortowe dla obu stron prowadzących rozmowę telefoniczną. Może to powodować również konsternację oraz brak poprawnego zrozumienia wypowiedzi. Właśnie dlatego telefony te nie są najlepszym wyborem dla osób, które na co dzień korzystają z telefonu na przykład jako aktywni handlowcy lub obsługa serwisowa. Można je jednak z powodzeniem wykorzystywać w tym zakresie, po wprowadzeniu odpowiednich poprawek serwisowych.

Klienci i eksperci narzekają również na głośne działanie procesora w iPhone’ach 7. Dźwięk, który generuje procesor można porównać z syczeniem. Związane jest to z bardzo dużym obciążeniem procesora, który zainstalowano w tym modelu. W nowszych wersjach postawiono na bardziej wydajne podzespoły i z duża skutecznością udało się uniknąć tej wady. Samo syczenie jednak nie jest standardem w iPhone 7 i w wielu egzemplarzach nie pojawiały się takie problemy. Bardzo wiele zależy od prawidłowej eksploatacji telefonu oraz od stopnia jej intensywności. Model ten ma również tendencję do restartowania się, a niektórzy klienci zwracali również uwagę na problemy z przejściem z trybu samolotowego na standardowy i ponownym połączeniem z siecią. Jeżeli zauważycie takie problemy to warto skontaktować się z oficjalnym serwisem marki Apple.

Co zrobić z pękniętą szybką w iPhone 7?

Kolejną, dość częstą usterką w przypadku telefonów iPhone 7 jest pęknięta szybka. Do jej uszkodzenia dochodzi w procesie eksploatacji lub w wyniku uszkodzenia mechanicznego, na przykład po upadku telefonu na twardą powierzchnię. Połączenie szybki z telefonem oraz sama jej jakość są dobre, jednak wypadki chodzą po ludziach. Po uszkodzeniu szybki telefonu, nie nadaje się on już do pełnej i prawidłowej eksploatacji. Dlatego warto ją wymienić. Zwiększy to bezpieczeństwo użytkowników oraz ich komfort. Warto pamiętać o tym, że drobinki szkła z pękniętej szybki mogą powodować zagrożenie dla zdrowia człowieka.

Jeżeli interesuje Was wymiana szybki w iPhone 7, Warszawa będzie dobrym miejscem. W stolicy działa kilka oficjalnych serwisów marki Apple, które wykorzystują w naprawach tylko oryginalne podzespoły oraz dają gwarancję na swoje usługi. Korzystanie ze sprawdzonych punktów serwisowych oraz z oryginalnych części to podstawa, jeżeli zależy Wam na satysfakcji i trwałości Waszego sprzętu. Warto o tym pamiętać zwłaszcza w przypadku telefonów, które intensywnie użytkowane są każdego dnia. W takich serwisach pomogą Wam również w usunięciu innych usterek w telefonie.

Podobne Artykuły

Comment