Na-Blogu.pl > Life Style > Niezniszczalny smartfon sprawdzi się w każdej ekstremalnej sytuacji!

Niezniszczalny smartfon sprawdzi się w każdej ekstremalnej sytuacji!

pancerny telefon

Wytrzymałość telefonów komórkowych na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmniejszyła. Wszyscy pamiętają chyba żarty z starych telefonów, które potrafiły przetrwać niejeden upadek. Dzisiejsze smartfony przy pierwszej lepszej stłuczce mogą wymagać wymiany ekranu. Niestety tendencja do jakichkolwiek urazów jest coraz większa, przez co wydajemy więcej pieniędzy na naprawę, albo godzimy się na to, by chodzić ze strzaskanym ekranem. Niektórzy znając kondycję dzisiejszych telefonów zakładają z góry, że smartfon nie przyda się w ekstremalnych warunkach. Jest to oczywiście nieprawda. Doskonałym przykładem będą pancerne telefony produkowane przez markę Allview Mobile. Telefony te posiadają szczególne wzmocnienia, dzięki którym przetrwają nawet najgroźniejszy upadek, ale to nie wszystko co stanowi o ich jakości. Jedno jest pewne- jeżeli ktoś wybiera się na survival, albo wycieczkę w ekstremalnych warunkach, taki smartfon wydaje się pozycją obowiązkową na liście zakupów!

Telefon, który wytrzyma wszystko

Chociaż telefony pancerne to nie nowość, Allview Mobile wprowadzając na rynek wytrzymałe modele wprowadza nową jakość. Zaproponowane przez producenta modele nie tylko doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, ale po prostu poprawnie działają. Niektórym osobom może wydawać się, że niezniszczalne telefony nie mogą wiele zaoferować klientowi pod względami technicznymi. Nic bardziej mylnego. Nowa seria niezniszczalnych smartfonów działa bardzo dobrze, przez co zaznacza bardzo mocno swoją pozycję na rynku.

Telefon pancerny znajdzie zastosowanie przy różnych okazjach. Oczywiście na pierwszy rzut oka największą grupą odbiorców są te osoby, które lubią wycieczki w ekstremalnych warunkach. Oczywiście oni jak najbardziej mogą korzystać z takich telefonów. Z drugiej strony, istnieje bardzo dużo osób, która w niepewnych warunkach pracuje. Warunki takie to styczność z wodą albo kurzem lub pyłem. Wszyscy zdają sobie sprawę, jak bardzo te czynniki mogą negatywnie wpływać na działanie telefonu. Pancerny smartfon natomiast pozwala na bezpieczne ich użytkowanie, mimo skrajnie nieprzyjaznych warunków. Wszystko za sprawą specjalnych powłok, które izolują szkodliwe działanie środowiska. Szczególnie interesująca może być odporność na wodę. Niejeden smartfon zakończył swój żywot właśnie z powodu zalania. W przypadku telefonów pancernych- nie stanowi to żadnego problemu.

Budowa oraz inteligentne rozwiązania techniczne

Kluczem do sukcesu, o czym oczywiście Allview Mobile pamiętało, jest odpowiednia budowa telefonu. Tutaj nastąpiło połączenie metalu z gumą, tak by telefonowi na pewno nic się nie stało. Pancerne telefony mogą wydawać się cięższe, lecz ma to związek z ich solidnością. Oczywiście sama budowa nie gwarantuje sukcesu. Bardzo ważne są także odpowiednie rozwiązania techniczne, które tutaj także miały miejsce. Dzięki temu smartfon nie traci zasięgu w granicznych sytuacjach, ani nie utrudnia korzystania z niego. Sama budowa i projekt telefonu także ma nie małe znaczenie. Bardzo łatwo jest przecież zrobić wytrzymały telefon, który nie będzie poręczny. W niepewnych warunkach to także bardzo ważne, ponieważ telefon może po prostu upaść. Nowe smartfony pancerne na szczęście nie mają z tym kłopotów.

Zdecydowanie warto pomyśleć o niezniszczalnym smartfonie, jeżeli bywa się w ekstremalnych warunkach. Nie jest to wydatek duży, a zapewnia dużą dawkę bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki swoim unikalnym cechom, smartfon niezniszczalny jest po prostu godny polecenia- warto mieć to na uwadze.

Źródło: Allview.pl – smartfony, tablety, urządzenia smart

Podobne Artykuły

Comment